+48 600 483 535 madax@interia.com

O NAS

MADAX specjalizuje się w wykonywaniu mebli na wymiar według życzeń klienta. Od początku działalności postawiliśmy na najwyższą jakość oferowanych usług. Jako stale rozwijającej się firmie, przyświeca nam cel zaopatrzenia naszych klientów w meble najwyższej jakości w konkurencyjny cenach, z szeroką ofertą wzornictwa i kolorystyki. Z entuzjazmem przedstawiamy klientom wszystkie nowe technologie i rozwiązania.

Producenci

Podczas produkcji mebli na zamówienie wykorzystujemy półfabrykaty wiodących polskich i europejskich producentów. Korpusy wykonujemy na bazie produktów firm: KRONOPOL, KRONOSPAN, PFLEIDERER, EGEER. Każdy element oklejany obrzeżem PCV, ABS lub fornirem (nie uznajemy tańszych zamienników). Zaś wykorzystywane przez nas akcesoria to w głównej mierze wyroby renomowanych firm takich jak: BLUM, HETTICH, REJS, PEKA. Bogata kolekcja frontów meblowych: lakierowanych, fornirowanych, akrylowych, drewnianych pochodzi od dostawców: DREWPOL, STOLZEN, WICH, LUPUS. W swojej ofercie posiadamy także blaty: drewniane, marmurowe, rausolitowe i postformingowe.

Gwarancje

W naszych meblach wykorzystujemy wyłącznie najtrwalsze okucia austriackiej firmy BLUM z dożywotnią gwarancją producenta. Oznacza to, że jeżeli w całym okresie ich użytkowania stwierdzą Państwo nieprawidłowe funkcjonowanie zawiasu lub szuflady, BLUM wyśle nieodpłatnie nowe okucie. Okucia BLUM to wysoka jakość, funkcjonalność i nowatorskie rozwiązania połączone z doskonałym wzornictwem

Działamy już od 2006 roku oferując naszym klientom meble wysokiej jakości.
Od tego czasu wiele osiągnęliśmy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość produktów oraz wzornictwo to podstawa naszego dynamicznego rozwoju, którego efektem jest znaczny udział w krajowym rynku mebli.
Zapraszamy Państwa do odkrywania świata piękna pod marką MADAX Jesteśmy przekonani, że Państwa wędrówka po naszych stronach będzie inspiracją dla wielu interesujących pomysłów na niepowtarzalne aranżacje wnętrz.

 

Zadzwoń Dziś

 

Co Mówią o Nas Klienci

„Nareszcie kuchnia moich marzeń!
Wszystko poszło szybko i przyjemnie.
Bardzo polecam Madax i pana Macieja.”

                                                                -Teresa

„Jestem bardzo zadowolona z mebli
firmy Madax. Profesjonalna obsługa i
naprawde solidne meble”

                                                                -Anna

„Najprostsze w świecie. Nic nie musiałam
robic oprócz telefonu do firmy.
Efekt końcowy jest fantastyczny. I mam
porządną szafę na lata.”

                                                                -Edward