+48 600 483 535 madax@interia.com

Systemy Narożnikowe

Systemy narożnikowe
Funkcjonalne narożniki kuchenne
Posiadając nawet najbardziej przestronną kuchnię, często zmagamy się z problemem niezagospodarowanych lub trudno dostępnych przestrzeni, zwłaszcza w szafkach narożnych. Rozwiązaniem są systemy narożnikowe, które pozwolą w pełni wykorzystać trudno dostępną przestrzeń w narożnikach Twojej kuchni.

LE MANS

Innowacja stała się klasyką. System łączy optymalne wykorzystanie miejsca z przejrzystością i komfortem. Znajdą w nim miejsce wszystkie garnki i każdy z nich będzie łatwo dostępny. Każda z półek oddzielnie wysuwa się na zewnątrz szafki. Rozwiązanie to jest funkcjonalne i ma współczesny design.

Le Mans II to wynik trwających nieustannie prac nad rozwojem produktów w firmie Kesseböhmer. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dodano możliwość zmiany wysokości zawieszenia półek w trakcie użytkowania. Jeśli zajdzie potrzeba uniesienia lub obniżenia półki, można to zrobić, bez użycia narzędzi. System SoftStopp podnosi jeszcze bardziej komfort użytkowania.

MAGIC CORNER

Posiadając nawet najbardziej przestronną kuchnię, bardzo często zmagamy się z problemem niezagospodarowanych lub trudno dostępnych przestrzeni, szczególnie w szafkach narożnych. Magic-Corner Comfort pozwala na stuprocentowe wykorzystanie „ślepego” narożnika. Po otwarciu drzwiczek chwytamy za uchwyt ramy i płynnym ruchem wyciągamy przednie kosze, odchylając je w bok do kąta prostego. Automatycznie tylne kosze przesuwają się na miejsce przednich. Innowacją jest możliwość wysunięcia tylnych koszy na zewnątrz na niezależnych prowadnicach z cichym domykaniem.

System, w którym front przymocowany jest do ramy i wyjeżdża wraz z przednimi koszami w trakcie otwierania szafki. W tym samym czasie tylne kosze przesuwają się w bok, co ułatwia korzystanie z tylnej, trudno dostępnej części szafki narożnikowej.

REVO 90

 

Nowoczesny, technicznie zaawansowany system, w którym front składa się do środka i obraca wraz z półkami. Mechanizm umożliwia kontrolowanie przebiegu ruchu we wszystkich fazach – od łagodnego otwarcia przez obrót do automatycznego zamknięcia. W kuchni obraca się nie tylko mikser, ale także półki z frontami!

KARUZELE

 

Karuzele to najtańsze i coraz mniej popularne rozwiązanie przeznaczone do narożnika. Każdą z półek można obracać i regulować ich wysokość – dzięki temu możne je dopasować do wielkości naczyń.
Półki mogą mieć kształt połówki, trzy czwarte i całego koła, a także dna druciane lub pełne.